הבית > תצוגה > תוכן
יתרונות הסויה מסחרי
- Oct 16, 2017 -

הסויה מסחרי עבור הקהל הם: מסעדת המלון ברמה גבוהה, מסעדות סיניות ומערביות, מסעדות יוקרתיות, מסעדות מזון מהיר סיניות ומערביות, לחם עוגת חנות, בית קפה, חנות משקאות, המימייה יחידה עסקית, דוכני שוק לילה, חנויות נוחות, אזור מזון סופרמרקט גדול, שירות מהיר באזור מסעדה, חנות, הרכבת סעודות המכונית, לאוניות נוסעים למרחקים ארוכים, אייר טיסות, בידור (מרכז אמבט, Muzu הול, KTV, שחמט בחדר, אולפני), קייטרינג, מזון מהיר משקאות ניידים מכוניות, למקדשים הטאואיסטים, הספר גני ילדים וכן הלאה. אלה ניתן לראות כי סוג זה של הקהל צריך חלב, חלב משקאות הביקוש הוא גדול מאוד, יואן את יתרונות הסויה מהם היתרונות כדי לענות על הצרכים שלהם?
הסויה מסחרי 1, קיבולת, קטן אספקה, עלויות ייצור נמוכות, לטווח קצר יהיו מסוגלים להחזיר.
2, הסויה מסחרי יכול לייצר חלב סויה, דגנים אורז, תירס מיץ, פירות וירקות Mi Mi משקאות אחרים, מכונות רב תפקודי, הייצור של צריכת חלב סויה 10 L רק 600 גרם סויה אספקה הם קטנים מאוד.
3, הסויה הייצור הסטנדרטים המסחריים לפי הסטנדרטים של תעשיית חלב סויה, הטעם טוב מאוד, אתה יכול לעשות. חלב סויה, דגנים אורז, תירס מיץ, פירות ו ירקות Mi Mi ומשקאות אחרים, פתח זיהום גופני, בריאות ובטיחות
4, הסויה מסחרי כשלקוח לדחוף להדביק, פעולה פשוטה
5, הסויה מסחרי להשתמש חלל פתוח הגוף, זווית מת אין בריאות, קל לניקוי, מבנה מכונת במבט חטוף אינה קלה לכישלון, השירות הביתי.
6, מסחרי השימוש חלב מנוע הכריחו קירור, מיוחד האיוורור קירור, כדי לפתור את הבעיה של הסויה לא חום צורב, במצב חום, הסויה יכול להיות עבודה רציפה ללא הפרעות, בעוד חיי השירות הוא גם ארוכים יותר.