הבית > תצוגה > תוכן
שיטת הבחירה של מנוע מסחטה
- Oct 16, 2017 -

בשיטת הרכישה מסחטה
1. חומר: העדיפו מזון כיתה 304 נירוסטה, עמידים בפני קורוזיה קל לנקות. פלסטיק ונירוסטה יכול להישאב בגלל הברזל ברזל, מיץ פירות קל להיות מחומצן, זה קל להיות מיץ פירות קורוזיה, חלודה, לייצר חיידקים.
2. כוח: העדיפו ובעוצמת מסחטה, מומלץ השימוש של 800W ומעלה כוח, יותר כוח, מהר יותר את המהירות, גבוה יותר את קצב מיץ, וגדול מ- 26,000 rev / min המהירות של מסחטת המיץ, לשבור את קרום התא של פירות, תזונה נוספים, לטעום הורה טוב יותר . אה.
3. סכין נטו עיצוב: סכין נטו קל ללבוש חלקים, תעשיית מכשירי חשמל ביתיים הנוכחית הציג טיטניום מצופה בסכין נטו, לשפר את החיים קשיות ושירות של הסכין נטו. הקוטר של הסכין נטו הוא גם אינדיקטור חשוב, קוטר ההתארגנות הסכין יכולה להמשיך לשמור את קצב מיץ, הקוטר של הסכין נטו קל להיות חסומים מיץ, יכול לא להיות שנמשך מיץ.
רכישת מכונת עסיסי הערה:
1, המסגרת אנכי במארח, הנח, התאספו במקום.
2, בתחתית המכונה עסיסי בחלק התחתון של העיתונות גלגל מוטוריים ידיו כדי להיות אחיד, כדי לאשר את הלחץ במקום, כמה פעמים כדי לראות אם הסיבוב בארון.
3, לתוך השער העליון, ואת אבזם אבזם אבטחה. (אבזם האבזם אבזם בבקשה את החלק העליון של האבזם, ואז למטה הלחץ, יכול כנוע במקום. הריסה בדיוק ההפך, אנא פתח בתחתית של האבזם, באפשרותך לפתוח את אבזם אבטחה).
4, נסה מכונה, כדי לראות אם העבודה הרגיל, כמו רעש או רטט הוא גדול מדי, יכול להיטען, המיץ יהיה משרה אחרת לתוך השפעה טובה.