הבית > תצוגה > תוכן
מה הם דרישות הבנייה של תיקון מוט מוטורי?
- Nov 11, 2017 -

שש הנקודות הבאות הן מוט המנוע לתקן דרישות בנייה, ללמד אותך כיצד להגן על תיקון מוט המנוע

(1) רב נקודות מדידה גודל הצוואר פיר, לקבוע את התייחסות היומן (מדים, ללבוש לא pitting השטח, וריאציה קוטר), כגודל benchmark על פי המעבר עם דרישות עיבוד של bushing נשא. על מנת להפוך את סט מלא של דבק מבניים כדי חלקה סיקול הצוואר בשרוול משני הקצוות של 30mm בתוך 15mm המגרש המכונית, רוחב החריץ של 3mm חריץ הלולייני, 1.5mm עמוק, בשני הקצוות של החריץ הלולאה לתוך הטבעת חריץ כדי ליצור מכונית סגורה. קביעת הפרעה בין שרוול הסרן ונושאת על ידי עמידות בחום של דבק מבניים.

(2) להתמודד עם פני השטח של הצוואר פיר. על מנת להבטיח את האמינות, בשילוב עם דבק מבניים משטח הצוואר מלוכדות בחוזקה, עלינו לחסל את השומן ואת פיר בור חלודה, pitting פני השטח של הצוואר, עם משטח מתכת טהור.

(3) הזרקת דבק. כאשר שרוול הציר הוא מקורר על 30 מעלות, שני הקצוות של שרוול פיר הם אטומים עם חומרי איטום כדי למנוע דליפה. החור התחתון של שרוול הציר מחובר עם החריץ הספירלי כדי להתקין את החור הזרקת דבק, ואת החלק העליון של שרוול פיר מסופק עם התקן הגומי הגומי. דבק המבנה הנוזלי מוזרק לשרוול הציר ולסליקת היומן עד להחלפת יתר, וחור הזרקת הדבק נחסם כדי למנוע דליפה.

(4) שרוול פיר חימום, טעינה חם על הצוואר פיר, מיקום והתאמה, על מנת להבטיח כי הקואקסיאלי עונה על הדרישות.

(5) שימור חום ומיצוק. בשל תיקון כאשר טמפרטורת הסביבה נמוכה יחסית, יש השפעה מסוימת על המבנה של דבק, ולכן השימוש בקרינה תרמית על בידוד תרמי 8h השרוול לעיל, כדי להבטיח את המאפיינים המכניים של דבק מבניים.

(6) לקבוע את הטוב ואת הפרעה הנושאת התאמה סובלנות דרישות בקוטר שרוול עיבוד, חם הטעינה מתגלגל נושאת לשליטה קפדנית בטמפרטורת החימום, אחידות חימום, נושאת עליית הטמפרטורה לאט. למדוד את טמפרטורת פני השטח ואת גודל משעמם של מסבים שוב ושוב כדי להבטיח את המסבים מותקנים במקום פעם אחת.