הבית > תצוגה > תוכן
איזה חומר אתה משתמש עבור מוט מוט עיבוד?
- Jun 13, 2018 -

מוטורי מוטוריים עשויים בדרך כלל פלדה פחמן באיכות גבוהה. 35 #, 45 #. 45 # פלדה משמש בדרך כלל. שני חומרים אלה שייכים פלדה פחמן בינוני, ואת כוחם, קשיחות וקשיחות יכול לענות על דרישות העבודה של מוט המנוע. מוט המנוע יש מהירות סיבוב גבוהה מומנט נמוך. זה עשוי 45 # ללא כל טיפול בחום אחרים. נורמליזציה של חומרי גלם, יכולת אספקת חומר גלם יכול לענות על דרישות ביצועים מכניים של מוט המנוע.

מוט המנוע מחולק לשתי קטגוריות עיקריות, את הציר האופטי ואת פיר דיבר. זה תלוי בגודל של חור פיר של הרוטור של המנוע. תהליך ההוספה של הציר האופטי או פיר הדיבור הוא בדרך כלל זהה, והוא זהה על קובץ הליבה. באמצעות עיבוד מכני, יחסי שיתוף הפעולה עם הליבה היא בעיקר H7 / k6.

כמובן, זה גם תלוי מומנט כי הרוטור של המנוע נתון. בהתבסס על חישובים וניסיון, סוף האספקה של המנוע הוא החלק שמתקשר עם הלקוח. יש צורך לבצע שחיקה, צריך להיות יפה, והשני חייב להיות מעודן. צימוד יש אזור מגע גדול והוא יכול לשמש באופן שווה כדי לענות על המטרה של מנוע מומנט השידור. Keyway צריך כרסום עיבוד מחשב. באופן כללי, תהליך העיבוד של מוט המנוע הוא: גס / קידוח במרכז חור גימור / הדורש הקרקע שחיקה שולי-שחיקה-כרסום. בחר פירים מוטוריים באיכות גבוהה ולחפש Ti-Hao. ערבות איכות מקצועית! בגלל המקצוע, כל כך מעולה!

מוט המנוע עיבוד, אם זה פשוט, הוא עיבוד של מחרטה ועוד מכונת כרסום, כלומר, מפנה וכדומה. לכן, אין רבים מהם באמצעות הציוד. השיטה הפשוטה של התקנת הדיסק על מוט המנוע היא להפוך את הקוטר הפנימי של הדיסק גדול יותר מאשר בקוטר של מוט המנוע ולאחר מכן לחמם את הרכבה. הסיבה לשיפור פני השטח של השטח של מוט מוט עיבוד היא שזה יכול להגדיל את חיי עייפות של מוט המנוע, ובכך לשפר את חיי השירות שלה, ולשפר את המראה ואת המראה. במקביל, זה יכול גם לשפר את הקשיות של מוצרים מוגמרים לאחר עיבוד ההתנגדות שלהם קורוזיה.