הבית > חדשות > תוכן
האם ניתן לתקן שבר בצוואר מוטורי?
- Nov 11, 2017 -

מוט הצוואר מוט פיר ניתן לתקן, אם יש לך טכנולוגיה זו ריתוך נוח יכול לתקן את עצמך, אבל בנסיבות רגילות, להמליץ ​​על צוות מומחה כדי לעזור לך לתקן, אתה גם צריך לשים לב לעניינים של מוט תיקון שבר תיקון שבר, כך לסייע לך

הצוואר שבר בצוואר של המנוע ניתן לתקן באופן תיאורטי, ואת ריתוך ולריתוך שלאחר הטיפול החום הם הקישורים החשובים בתהליך התיקון כולו. לפני ריתוך בזהירות יש לנקות את הפיר המקורי ואת ראש פיר עיבוד, להסיר לחלוטין את כל זיהומים כגון שמן אשר יפיק מימן גז.

ריתוך יכול לבחור 857 ריתוך מוט, קוטר הוא 3.2, ריתוך לפני ריתוך אלקטרודה במקור החום ייבוש 2h, עם השימוש, להסיר את המים האלקטרודה. ב רתך חשמל DC באמצעות שיטת ריתוך לאחור, ראשית להסיר את מוט הרוטור מוט עיבוד פיר מראש 300 DEG C על סוגר רולר, להתחיל סימטרי פארק ריתוך staggered, שכבת מלא U חריץ.

הערך הנוכחי של ריתוך יכול להיות 90 ~ 100, ריתוך איטי כדי למנוע פיר רוטור התחממות יתר. מיד לאחר ריתוך על ידי גז חימום הלחמה ריתוך בעמדה 100 ~ 120 מ"מ בתוך האזור, בעוד סיבוב רציף של הרוטור פיר, כך חימום אחיד, למנוע עיוות. כאשר טמפרטורת החימום מגיעה 500 ~ 600 מעלות, מחזיק 1H, תלויים בתנור ב 300 מעלות, יחד עם הקירור לטמפרטורת החדר.