הבית > חדשות > תוכן
סיווג של מנוע סקוטר ישן
- Oct 16, 2017 -

מוטור כבר בשימוש נרחב בחיינו, רוב קטנוע קשישים הוא היישום של המנוע, זה גם דורש את התמיכה של המנוע, ואז היום להציג את מנוע קטנוע הישן, אז אתה גם מבין את הקטנוע הישן מהו המנוע .

מכוניות חשמליות ישנות המשמשות בדרך כלל מנוע DC, על פי יש, אין סיווג מגנט קבוע, מחולק מנוע מגנט קבוע סדרה המנוע שתי קטגוריות. החלק של המנוע נקרא הרוטור, ואת החלק שאינו מסובב נקרא stator. קבוע מגנט מנוע רוטור או stator יש מגנט קבוע, והשני הוא חוט חוטי אמייל חוט הפצע; סדרת רוטור מוטורית ו stator הם אמייל חוטי הפצע החבילה. כוח זהה של המנוע, מנוע מגנט קבוע יותר כוח המנוע חוט. מנוע מגנט קבוע מפחד טמפרטורה גבוהה, איכות ירודה של 110 מעלות יהיה demagnetized, באיכות טובה יכולה להיות 140 מעלות תופיע תופעה demagnetization; ואת המנוע מחרוזת אין מגנט קבוע, אין טמפרטורה גבוהה בעיה demagnetization.

שוק המכירות של קטנוע קשישים, כוח המנוע הוא בדרך כלל 400 וואט -900 וואט, השימוש הכללי של מנוע מחרוזת, מנוע מחרוזת הוא מנוע מברשת. שלושה סיבובים של נסיעה סביב 300 על הקו, את השימוש הכללי של מנוע מגנט קבוע. אופניים חשמליים קשישים המנוע הוא בדרך כלל 180 וואט ל 250 וואט.