הבית > חדשות > תוכן
מאפייני ביצועים של מברשת מוטורית במכונת גורפת
- Oct 16, 2017 -

גורפת מכונה בצד המברשת מנוע ביצועים מאפיינים:

1, דרך המברשת קצה גורפת המנוע במהירות גבוהה סיבוב, היווצרות של ואקום המארח, את השימוש של מהירות האוויר במהירות כתוצאה יציאת היניקה לתוך האשפה. בשלב זה את מהירות זרימת האוויר עד 240 לשעה, כינים ומזיקים אחרים לתוך המארח בתוך, בגלל התנגשות אבק במהירות גבוהה קיר צינור ומת.

2, שאיפה פסולת מכונת גורף, צבר מכונת התיק, המסנן כבר מטוהרים האוויר, ואז בצד של מנוע הקירור, פורקה מכונת גורף.

3, גורפת מכונה בצד מברשת המנוע הוא גורף לב המכונה, הביצועים שלה טוב או רע, יכול להשפיע ישירות על האמינות של מכונת גורף. בנוסף, המכונה גורפת המשמש את המנוע, כל סיבוב דקה של 20,000 עד 40,000 לפנות. וכמו המאוורר של המנוע, את המהירות של 1800 ~ 3600 סל"ד לדקה, אשר ניתן לראות גורפת מכונת המברשת מהירות המנוע הוא כמה גבוה.

4, את הביצועים הנכונים של המברשת המברשת המברשת במכונה מברשת המכונות המפעילות, לא כוח הקלט (wattage, או amperage), אבל את כוח הפלט (כוח יניקה).

5, כוח היניקה, בהתאם הרוח וכתוצאה מכך כוח ואקום יחד, אבל אלה שני גורמים יש את המאפיינים הפוכים. במילים אחרות, כאשר כוח הרוח חלש, הריק חזק כאשר הרוח הופכת קטנה יותר. הערך המרבי של סכום השניים, כלומר, הכוח הגורף של המכונה הגורפת, כוח השאיפה מתבטא בוואט (W). הגדרה זו היא תקן בינלאומי לביצוע מכונות גורפות כפי שהוגדרו על ידי הארגון הבינלאומי לתקינה (ISO) ומוכרת ברחבי העולם.