הבית > חדשות > תוכן
ניתוח הסיבה של כמה היבטים של רטט של מוט מוטורי
- Dec 13, 2017 -

סיבה של רטט

1, היבטים אלקטרומגנטיים, 2, היבטים מכניים, 3, ערבוב מכני וחשמלי.


היבטים אלקטרומגנטיים:

ספק כוח: מתח תלת פאזי (לא מאוזן, פועל שלב של מנוע תלת פאזי)

בהיבט של הסטאטור, הליבה הופכת לאליפסה, אקסצנטריות, התרופפות, קו שבור מתפתל, התמוטטות הארקה, מעגל קצר וקצר של זרם תלת-פאזי לא מאוזן.


תקלות הרוטור: ליבת ברזל הופכת אליפסה, אקסצנטריות, התרופפות, לולאה קצרה של רוטור וכלוב ריתוך פתוח ושבר. שלושת השלבים המתפתלים של הרוטור המתפתל אינם מאוזנים, הקו השבור המתפתל, התמוטטות הארקה, התמוטטות ההפסקות, שגיאת החיבור והמגע הרע של המברשת.


היבטים מכניים:

במנוע עצמו, הרוטור הוא איזון, פיר מסתובב כפוף, טבעת להחליק מעוות, פער האוויר של הרוטור קבוע הוא אחיד והמרכז המגנטי אינו עקבי. נושאת תקלות: התקנה בסיס רע. כוח מכני זה לא מספיק. תהודה, בורג עוגן מרפה, נזק למאוורר המנוע. כאשר הפעולה נושאת קרוב לחיי השירות, הרטט של המנוע עולה בהדרגה, ואת נושאת פועל עם רעש.


היבט צימוד: הצימוד פגום, החיבור רע, ומרכז הממצאים אינו מורשה לטעון את תהודה מערכתית איזון מכני.


ערבוב אלקטרומכני:

הרטט של המנוע הוא לעתים קרובות את פער האוויר לא שווה, אשר גורם המתח בצד אחד אלקטרומגנטי, ואת המתח מגביר עוד יותר את פער האוויר, ואת ערבוב אלקטרומכני מאופיין רטט מכני וחשמלי.


תנועת מוטורי מוטות השורה, כוח הכבידה של הרוטור או רמת ההתקנה והמשיכה האלקטרומגנטית הנגרמת על ידי מרכז הכוח המגנטי גורמות למנוע לנוע באופן שיטתי, מה שגורם לרטט המוטורי לגדול, ולבישת ההלבשה רצינית.